1) cel: masa 2a) nazwa produktu/produktów*: Trec - Creatine micronized 200 mesh (?) 3) staż: półtora roku, obecnie przerwa 4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: pół roku 5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: to co wyżej - mono z treca.Opinia - przy diecie efekty mizerne.Masy zero, siły na niektórych [...]
wiecco sadzicie o takich suplach jak:Olimp creatine megacaps 300caps.x4,Dymatize XPand 240 x1,Nitrobolon II 1100g x1,Trec CM3 360caps. x1??? ja bym to rozlozyl tak: 1)creatine mega caps 300caps 2)creatine mega caps 300caps + CM3 3)creatine mega caps 300caps. + Dymatize XPand 4)creatine mega caps 300caps. + Nitrobolon II Stacki bede bral przez taki [...]
Nie ma sprawy. Creatine micronized mesh + taurine jest dosyc dobre.Proszek szybko sie wchlania,czujesz jej dzialanie.To jest moje zdanie nie musisz sie wzorowac tylko na mnie.Nie radzil bym kupowac Creatine micronized mesh + ribose,bo ryboza nie jest az tak mocna i potrzebna jak tauryna.Tylko pamietaj,ze po mono Twoja sylwetka stanie sie bardziej [...]
może być, ale olimp creatine xplode - to po prostu 7 rodzajów kreatyny + tauryna, z czego w istatniejdawce jest magnezowy chelat i jabłczan. Ja akuratwychodzę z założenia że nie ma wiekszej róznicy czy bierzesz jedną formę kreatynyczy 4 czy 7. wiec ja wziałbym np mono (albo samą creatine xplode), a z droższych - orotan + dot ego jakiś booster [...]
a wiec zrobie zgognie z podpowiedzia TomQ - Mag, i dokupie mono by bylo dziennie 10 gr., ktos ma inna prozpycje?. zastanawiam sie czy kupujac mono, lepiej brac w dni nie treningowe mono czy creatine freak i czy treningowe brac mono rano czy po treningu, bo creatine freak u producenta pisze ze przed treningiem i tego bede sie trzymal
Ja kupuje wszystko praktycznie z Treca( bralem duzo z innych firm wiec moge porownac) wiec troche mojej opini tez sie przyda: TREC CM3: Jak dlamnie najwiekszy kozak, zawsze kiedy go biore ( juz 4 razy) kopie jak trzeba, zawsze sila i wytrzymalosc na wielki +, Na tym suplemencie zawsze tyje kolo 3-5 kg , miesien jest fajny nie zalewa jak w [...]
Więc... coś więcej o sobie? ile cwiczysz, co jest Twoim priorytetem: masa, sila, etc. ? itd. przydaloby sie wiecej info... za te 300zł mozesz przykładowo wybrać (ceny ze sklepu.sfd): a)OLIMP SWG 4000, 4.5kg (polecam smak bananowy) 140zł b)BX Cell Pump Powder 450g 75.90zł c)VITALMAX Creatine Monohydrate Classic 80 msh 300g 27,55zł d)VITALMAX [...]
Witam czas na PODSUMOWANIE !!! Każdy kto śledził test to wie jak było raz lepiej raz gorzej, plany i cele były niestety się nie udało, za dużo było innych spraw na głowie i moze też zły okres do robienia masy, nie ma sięco rozpisywać na ten temat, wyszło jak wyszło, zamiast masy wyszła redukcja heheh. Jest to mój jeden z najsłabszych testów jakie [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Activlab Creatine Powder czy SFD PURE Creatine? Obie 500g. Mono to mono, bierz tańsze jakie cwiczenie lepiej zostawic w planie ławeczke płaską czy pompki na poręczach ? Jeśli chodzi ci o pompki na poręczach w wersji na klatkę to ja bym osobiście wolał zostawić płaską. Jeśli chodzi ci o pompki w wersji na triceps to nie rozumiem czemu albo chcesz [...]
dzieki za szybką odpowiedź - czyli biorę mono również rano w dni treningowe - o tym zapomniałem:) nie potrzebna jest dawka w dni nietreningowoe czegoś (pewnie mono) popołudniu? Czy może lepiej ta porannna z treningowych była by w nietreningowe popołunidu? Dopytuje bo nie wiem:) A no i dzięki za szybką pomoc - zastosuje się do zaleceń... DT: rano - [...]
[...] i trening FBW. Czas tego cyklu to około 8 tyg. chociaż cały czas dążymy do zwiększenia czystej masy mięśniowej. 2x SFD Leucine Carboplus 3x SFD Wpc protein plus 2x Pure creatine Koszt: 229 zł Carbo i wpc wg. braków w diecie DT: Kreatynę rano i po treningu po 5 kapsułek DNT: rano- 5 kapsułek kreatyny 2 zestaw: Zdobywanie masy wraz ze [...]
Pozmieniałem ostatnio delikatnie moją dietkę i suplementację, w bardzo smaczny sposób zwiększyłem swoją kaloryczność o 175kcal pochodzących z 7 plastrów ananasa, które dodaje do każdego posiłku. Jeden plaster ananasa z puszki (ok.30gr) dostarcza:25kcal i 6.3gr.węglowodanów. Nie dość, że łatwiej i smaczniej zjadam każdy posiłek to dzięki [...]
[...] i prosiłbym również o doradzenie tego najlepszego. Podałem również 2 stacki, bo nie wiem czy na 2gi cykl lepszy jest stack, czy jednak jeszcze Mono : - Universal Nutrition creatine micronized powder (najbardziej mnie przekonuje) - Universal Nutrition Storm - stack - Ultimate Horse Power - stack / podobno petarda? - TREC creatine micronized 200 [...]
No brałem już mono kiedyś tam z początku z universala ale to było ile wtedy jak ćwiczyłem te pół roku. i przez okres 1 miesiąca. A teraz tego olimp mega caps 1250. Ogólnie celem nie jest iść jakoś mega na masę. Chcę spalić spędny tłuszcz i nieco podrosnąć. Nie chce typowej masówki. Co do białka wybiorę jak mówisz, a z krety czytałem wiele ze [...]
jak połączyć creatine magna power i mono? moze być tak dt- rano 5g mono. Przed treningiem i po nim wziąć po 3 capsy magna, a w dnt rano 5g mono+2 capsy magna i druga porcja taka sama ? co myślicie o mono od Sciteca? czy moze lepsze mono z jakiejś innej firmy? starczy 120 capsów i 300g mono na cykl? do tego bcaa z glutaminą i witaminy z olimpu [...]
NIE SŁUCHAJ BZDUR ŻE MONO TO MONO!!!Ja też w to wierzyłem dopóki nie porównałem sobie Multipowera Muscle Charge do gówna zwanego polsport creatine.Multipower:krystalicznie biały,bardzo zmikronizowany proszek o przyjemnym zapachu i świetnej rozpuszczalności.Polsport Creatine:granulki o ostrym zapachu i barwie lekko żółtej.Mono to nie mono i z [...]
Siema mam zamiar ruszyć z cyklem. Do dyspozycji mam: Olimp - Creatine Xplode, bcaa + cytrulina fitmax, sfd pure power, carbomax, wpc protein plus/econo v2, gold omega 3, Vita-min Plus. Nie wiem jak dawkować tą kreatynę, więc napisze bez niej i prosiłbym o pomoc w dostosowaniu dawki. DT: Creatine xplode: ?? 20 min przed treningiem: - pure [...]